شما اینجا هستید   |

    آخرین اخبار : انتظار احزاب اصلاح‌طلب از عارف برای ورود به انتخابات مجلس
انتظار احزاب اصلاح‌طلب از عارف برای ورود به انتخابات مجلس
انتظاري که احزاب و تشکلات اصلاح طلب از آقاي عارف داشته و دارند

انتظار احزاب اصلاح‌طلب از عارف برای ورود به انتخابات مجلس

نماینده سابق مجلس می‌گوید: انتظاری که احزاب و تشکلات اصلاح‌طلب از آقای عارف داشته و دارند این است که وی در مجلس آینده ورود پیدا کند.

داریوش قنبری در خصوص فعالیت عارف برای مجلس دهم، اظهار داشت: تا آنجا که من اطلاع دارم اقدام وی بنا بر یک تصمیم شخصی بوده و تاکنون احزاب و تشکلات اصلاح طلب تصمیم قطعی برای حضور در انتخابات نگرفته اند، اما به طور یقین و با توجه به شخصیت آقای عارف با اسقبال احزاب و تشکل های حزبی اصلاح طلب مواجه خواهد شد و در صورت کاندیداتوری مورد حمایت آنها قرار خواهد گرفت.

وی در ادامه افزود: انتظاری که احزاب و تشکلات اصلاح طلب از آقای عارف داشته و دارند این است که وی در مجلس آینده ورود پیدا کند و این در حالی است که شاید درخواست خاصی به شکل رسمی در مورد کاندیداتوری وی مطرح نشده باشد اما هم شخصیت های اصلاح طلب و هم تشکل های حزبی دیگر همچنان در فکر حمایت از آقای عارف هستند.
این فعال سیاسی بیان داشت: حضور آقای عارف در بنیاد باران منعی برای فعالیت وی برای حضور در انتخابات مجلس دهم نداشته و لذا کنار رفتن آقای عارف از بنیاد باران صرفا به این دلیل نبوده است.
قنبری با اشاره به اینکه عارف سر لیست اصلاح طلبان خواهد بود، خاطر نشان کرد:  اگر آقای عارف کاندیدای انتخابات مجلس دهم شود با توجه به از خود گذشتگی وی در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به طورحتم سر لیست کاندیداهای اصلاح طلبان خواهد شد و مورد حمایت جدی اصلاح طلبان قرار خواهد گرفت.
وی گفت: به اعتقاد من آقای روحانی با توجه به لحاظ موقعیت رسمی که دارند باید در حمایت از کاندیداها بی طرف باشند وبا توجه به بحث بی طرفی ایشان در انتخابات باید از ورود رسمی به صحنه انتخابات بپرهیزند که به طور حتم هم این کار را انجام می دهند چرا که رئیس جمهور خود مجری انتخابات است و این در حالی است که آقای روحانی قلبا از ورود عارف به صحنه انتخابات مجلس دهم خوشحال هستند و همچنین آقای هاشمی و سایر شخصیت های اصلاح طلب از وی استقبال خواهند کرد.
این فعال سیاسی تصریح کرد: آقای عارف بدنه اجتماعی وسیعی دارد و با توجه به شخصیت وی در بین اصلاح طلبان دارای رأی قابل توجه و چشمگیری می شود.

تگ های مطلب : ، ، ،
به اشتراک بگذارید : | | |